ДИНАМІКА РОСТУ ГОРОХУ ЗАЛЕЖНО ВІД ПОГОДНИХ УМОВ РОКУ
Анотація
Наведено результати досліджень впливу погодних умов року на динаміку появи сходів сорту гороху Царевич. Виявлено пряму залежність між швидкістю його проростання і гідротермічним коефіцієнтомПосилання
Вавилов П. П. Бобовые культуры и проблема растительного белка / П. П. Вавилов, Г. С. Посыпанов. – М.: Россельхозиздат, 1983. – 255 с.
Макашева Р. Х. Горох / Р. Х. Макашева. - Л.: Колос, 1973. – С. 24-41.
Смирнова Р. ?. Горох в интенсивном растениеводстве / Р. ?. Смирнова. – Новосибирск: ОРТ-ПР?НТ. – 1991. – С. 20-28.
Осипова Е. Н. Горох / Е. Н. Осипова, Р. Х. Макашева. - М.: Агроиздат, 1955. – С. 38-52.
Тимерязев К. А. Земледелие и физиология растений / К. А. Тимерязев. – М.: Госиздат сельскохозяйственной литературы. – 1957. – С. 124-132.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).