ОСОБЛИВОСТІ ЗАБУР’ЯНЕННЯ ПОСІВІВ ЯЧМЕНЮ ЯРОГО ЗА РІЗНИХ СИСТЕМ ЗЕМЛЕРОБСТВА ТА ОСНОВНОГО ОБРОБІТКУ ҐРУНТУ В ПРАВОБЕРЕЖНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ
Анотація
Досліджено і проаналізовано результати впливу різних систем землеробства та способів основного обробітку ґрунту на бур’янове угруповання. Виявлено ефективність екологічної системи у контролі чисельності сегетальної рослинності. Висвітлено основні недоліки промислової та біологічної систем землеробства за вирощування ячменю ярого в Правобережному Лісостепу України.Посилання
Доспехов Б. А. Методика полевого опыта / Б. А. Доспехов – М.: Колос, 1979. – 416 с.
Косолап М. П. Система землеробства No-till / М. П. Косолап, О. П. Кротінов. – К.: Логос, 2011. – 352 с.
Циков В. С. Бур'яни: шкодочинність і система захисту / В. С. Циков, Л. П. Матюха. – Дніпропетровськ: Енем, 2006. – 86 с.
Adel E. Soil tillage in agroecosystems / El Titi Adel. – Washington: CRC Press LLC, 2003. – 234 с.
Lehoczky Й. Loss of nutrients caused by excessive weediness at the early stage of maize vegetation period [Електронний ресурс] / Й. Lehoczky, P. Reisinger, T. Komives // Communications in Soil Science and Plant Analysis. – 2005. – Режим доступу до ресурсу: http://www.scopus.com/record/display.url?eid=2–s2. 017844375446&origin=reflist&sort=rf&src=s&st1=weediness&st2=&sid=DF83CBF06 9942C8B4C5B70FFE5ADA958.N5T5nM1aaTEF8rE6yKCR3A%3a20&sot=b&sdt=b& sl=24&s=TITLE-ABS-KEY%28weediness%29#.
Marshall J. Field margin flora and fauna; interaction with agriculture / J. Marshall, B.Smith. – Monogr: BCPC, 1987. – 86 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).