СЕЛЕКЦІЯ КУКУРУДЗИ НА ТЕХНІЧНІ ЦІЛІ В НУБіП УКРАЇНИ
Анотація
Проаналізовано вихідний матеріал, підібрані батьківські компоненти з високою продуктивністю та підвищеним вмістом крохмалю і білка. Створені тест-гібриди в подальшому можуть бути використані у селекційній практиці для отримання гібридів кукурудзи з використанням для технічних цілей.Посилання
Гізбуллін Н.Г. Біопаливо – користь чи шкода / Н. Г. Гізбуллін // Біоенергетика. – 2013. – №1 – С. 22-25.
Діденко С. Ю. Розширення генетичного різноманіття кукурудзи за фактичним складом крохмалю / С. Ю. Діденко // Генетичні ресурси рослин. Харків. – 2008. – № 5. – С. 77-85.
Жемойда В. Л. Генетичні ресурси кукурудзи, як високоенергетичної культури в Україні / В. Л. Жемойда, О. С. Макарчук, А. К. Пархоменко // Наук. вісник НАУ. – 2007. – №116. – С. 283-290.
Калетнік Г. М. Розвиток ринку біопалив в Україні / Г. М. Калетнік // Біоенергетика. – 2013. – №1 – С. 11-16.
Роїк М. В. Біоенергетика в Україні: стан та перспективи розвитку / В. Л. Курилко, М.Я. Гументик, О.М. Ганженко // Біоенергетика. – 2013.–№1. – С. 5-10.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).