ОЗНАКИ ДЕКОРАТИВНОСТІ ЗРАЗКІВ КОЛЕКЦІЇ РОДУ CALENDULA L. ДОСЛІДНОЇ СТАНЦІЇ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН
Анотація
Подана характеристика зразків генофонду з нагідок за декоративними і господарсько-цінними ознаками, згідно якою проведена їх інтегрована оцінка. Виділено найперспективніші декоративні сорти: Черное сердце, Zen Orange, Індійський принц і Mandarin Twist.Посилання
Аксенов Е.С. Энциклопедия природы России. Декоративные растения. Т. II (Травянистые растения) / Е.С.Аксенов, Н.А. Аксенова.– М.: ABF, 1997. – 608 с.
Башкирцева Н. А. Календула – золотые цветки здоровья / Н. А. Башкирцева. – Санкт Петербург: Крылов, - 2008. – 128 с.
Государственный реестр селекционных достижений, допущенных к использованию в производстве Российской Федерации. – М.: ФГБНУ «Росинформагротех», 2014. – 441 с. // http://www.gossort.com/.
Державний реєстр сортів рослин, придатних для поширення в Україні на 2014 р. (http://vet.gov.ua/ sites/default/files/ReestrEU-2014-06-16.pdf).
Доспехов Б. A. Методика полевого опыта / Б.A. Доспехов. – М.: Колос, 1985. – 365 с.
?смагилов Р. Р. Календула / Р. Р. ?смагилов, Д. А. Костылев. – Уфа: БГАУ, 2000. – 102 с.
Методика проведення кваліфікаційної експертизи сортів квітководекоративних, ефіроолійних, лікарських та лісових рослин на придатність до поширення в Україні. – К.: Державна служба з охорони прав на сорти рослин, 2007. – С.1-80.
Методические указания по селекции и семеноводству ноготков лекарственных / сост. канд. биол. наук Г. С. Левандовским. – М.: В?ЛАР, 1984. – 21 с.
Облік шкідників і хвороб сільськогосподарських культур / Омелюта В. П., Григорович І. В., Чабан В. С. [та ін.] // За ред. Омелюти В.П. – К.: Урожай, 1986. – 246 с.
Порада О. А. Методика формування та ведення колекцій лікарських рослин. / О. А. Порада. – Полтава: ПП ПДАА, 2007. – 50 с.
Сампиев А. М. Календула лекарственная / А. М. Сампиев, М. Р. Хочава. – Краснодар: Советская Кубань, 2010. – 144 с.
Шелудько Л. П. Лікарські рослини (селекція і насінництво) / Л. П. Шелудько, Н. І. Куценко. – Полтава: 2013. – 476 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).