ДО ПИТАННЯ ПЕРЕХОДУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ОРГАНІЧНИЙ СПОСІБ ОТРИМАННЯ ПРОДУКЦІЇ
Анотація
Розглянуто ефективність органічного способу виробництва сільськогосподарської продукції та можливість її науково обґрунтованого застосування в Україні. Проведено аналіз проблем, з якими можуть зіткнутися виробники сільськогосподарської продукції під час переходу на органічне виробництво.Посилання
Вовк В. І. Сертифікація органічного сільського господарства в Україні: су-часний стан,перспективи, стратегія на майбутнє / В. І. Вовк // Матеріали міжна-родного семінару «Органічні продукти харчування. Сучасні тенденції виробниц-тва і маркетингу». – Львів, 2004. – С. 3–7.
Капштик М. В. Довідник міжнародних стандартів для органічного агрови-робництва / В. М. Капштик, О. О. Кортило // Навчально-координаційний центр сільськогосподарських дорадчих служб. – К. : СПД Горобець Г.С., 2007. – 356 с.
Кобець М. І. Органічне землеробство в контексті сталого розвитку / М. І. Кобець. – Київ. – Травень 2004 (5). – 6 с.
Проблема класифікації сучасних систем землеробства / [Примак І., Ря-ба О., Єщенко В., Опришко В.] // Вісник львівського національного аграрного уні-верситету. Серія «Агрономія». – 2011. – № 15 (2). – С. 130–142.
Сучкова В. М. Методичні підходи до обґрунтування ціни пропозиції на ор-ганічну продукцію / В. М. Сучкова // Економіка АПК. – 2009. – № 5. – С. 110–115.
Шикула М. К. Відтворення родючості ґрунтів у ґрунтозахисному земле-робстві // М. К. Шикула. – К.: Оранта, 1998. – 608 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).