ВПЛИВ ШКІДНИКІВ І ХВОРОБ НА ПРОДУКТИВНІСТЬ СОРТІВ ЧАСНИКУ
Анотація
Наведено вплив шкідників і хвороб на продуктивність сортів часнику. Стійкими до ураження мокрою бактеріальною гниллю та пошкодження цибулевою мухою виявилися сорти Добродій і Спас із ступенем розвитку хвороб і шкідників відповідно 12,7 і 19,0 % та формуванням товарної врожайності підземних цибулин на рівні 7,0–7,2 т/га.
Посилання
Капустіна Л. І. Основні господарсько-цінні ознаки нових сортів часнику озимого в умовах Лісостепу України / Л. І. Капустіна, І. А. Недялкова // Овочівни-цтво і баштанництво. – 2006. – Вип. 52. – С. 392–397.
Лихацький В. І. Біологія і агротехніка вирощування часнику / В. І. Лихацький. – Умань : УСХА, 1992. – С. 12–15.
Лищак Л. Мировой рынок чеснока: требования к сортам и основные на-правления селекции / Л. Лищак, Н. Ковальчук, ?. Лищак // Овощеводство. – 2006. – № 3. – С. 34–38.
Методика державного сортовипробування с.-г. культур (картопля, овочеві та баштанні культури) / За ред. В. В. Волкодава. – К. : Алефа, 2001. – 101 с.
Методика дослідної справи в овочівництві і баштанництві / За ред. Г. Л. Бондаренка, К. І. Яковенка. – 3-е вид. – Харків : Основа, 2001. – С. 13.
Недялкова В. Сорта чеснока / В. Недялкова, Л. Капустина // Овощеводст-во. – 2008. – № 7. – С. 57–59.
Огляд плодоовочевого ринку // Агроогляд. Овочі та фрукти. – 2008. – № 9. – С. 22–25.
Пивоваров В. Ф. Луковые культуры / В. Ф. Пивоваров, ?. ?. Ершов, А. Ф. Агафонов. – М. : Сельхозиздат, 2001. – С. 136–137.
Пилипенко А. Г. Овощ, который любят все! / А. Г. Пилипенко // Настоящий хозяин. – 2009. – № 7–9. – С. 22–25.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).