ОПТИМІЗАЦІЯ РОЗМІЩЕННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР У СІВОЗМІНАХ ЗЕМЛЕРОБСТВА УКРАЇНИ ХХІ СТОЛІТТЯ
Анотація
Встановлено, що важливою ланкою комплексу агрозаходів підвищення врожайності та якості овочевих культур є науково обґрунтовані овочеві сівозміни, впровадження яких не потребує великих капіталовкладень. Ефективне розміщення овочевих культур у сівозмінах після оптимальних попередників сприяє підвищенню родючості ґрунту та подальшому розвитку сільського господарства країни.
Посилання
Рубін В. Ф. Овочеві сівозміни / В. Ф. Рубін, М. А. Гуща. – К. : Урожай, 1975. – 88 с.
Юркевич Є.О. Агробіологічні основи сівозмін Степу України : моногр. / Є.О. Юркевич, Н. П. Коваленко, А. В. Бакума. – Одеса : ВМВ, 2011. – 237 с.
Раціональні сівозміни в сучасному землеробстві / І. Д. Примак, В. Г. Рошко, Г. І. Демидась та ін. – Біла Церква : БДАУ, 2003. – 384 с.
Коваленко Н. П. Оптимізація структури посівних площ і спеціалізованих сі-возмін методом економіко-математичного моделювання / Н. П. Коваленко // Зб. наук. праць Інституту цукрових буряків НААН. – Вип. 9. – 2007. – С. 245–251.
Сівозміни у землеробстві України / За ред. П. І. Бойка, В. Ф. Сайка. – К. : Аграрна наука, 2002. – 146 с.
Землеробство з основами ґрунтознавства, агрохімії та агроекології / М. Я. Бомба, Г. Т. Періг, С. М. Рижук та ін. – К. : Урожай. – 2003. – 400 с.
Сучасні системи землеробства і технології вирощування сільськогоспо-дарських культур / В. Ф. Камінський, В. Ф. Сайко, І. П. Шевченко та ін. – К. : Еде-львейс, 2012. – 196 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).