Філософія успішності в умовах перехідного суспільства
Анотація
У статті відбулося філософське осмислення феномену успішності в умовах перехідного суспільства. Здійснено аналіз поняття успішності в межах сучасного перехідного суспільства та визначено його духовним стержнем, навколо якого формується ідеологія успіху, яка потребує філософської рефлексії. Встановлено, що успіх - це процес досягнення результату, вміння досягнути рівноваги та пристосуватися до постійних змін, зосередження знань та здібностей, які надають можливостей для реалізації цілей не зважаючи на мінливість життєвих процесів. Зазначено, що успішність у свідомості людини завжди була пов'язана з подоланням нестабільності, проблемами в управлінні країною та людьми. Особливої важливості в даному контексті набувають ціннісні орієнтації та моральні настанови, які дійсно приведуть до реального та успішного вирішення кризових питань.Посилання
Danylova, T. (2014). The World Without Fear and Illusions: Meditation as a Means of Overcoming Binary Oppositions of Culture. International Researchers, 3(2). Available at: http://www.iresearcher.org/77-82%20IR%20Template%20-%20Copy%20(8).pdf
Druker, P. (2000). Zadachy menedzhera v XXI veke; ycheb. Posobye [Manager's Challenges in the 21st Century], 272.
Kultenko, V. P. (2017). Sotsialni problemy nanotekhnolohii u konteksti filosofii. [Social problems of nanotechnology in the context of philosophy]. Visnyk Kharkivskoho natsionalnoho universytetu im. V. N.Karazina, 56, (56), 22-26.
Cavytska, I. M. (2015). Filosofski aspekty modernizatsii osvity v konteksti tradytsii ta innovatsii. [Philosophical aspects of modernization in the context of the traditions of innovation]. Scientific journal of NULES of Ukraine. Series: Liberal arts, 228, 85-89.
Suprun, A. H. (2017). Filosofski osnovy fenomenu innovatsiinosti v umovakh tranzytyvnoho suspilstva. [Philosophical bases of the innovativeness phenomenon in transit society]. Scientific journal of NULES of Ukraine. Series: Liberal arts, 276, 27-35.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).