Формування ментальних рис нації під впливом соціально-економічних та політичних чинників
Анотація
Висвітлено особливості впливу політичних і соціально-економічних чинників на формування ментальних рис нації. Показано, що зв'язки різних детермінант менталітету між собою складні: на першому етапі географічні й кліматичні умови диктують тип господарювання, який, у свою чергу, проектує певні ментальні ознаки етносу. Визначено основні
політичні та соціально-економічні чинники, які впливали на формування менталітету українців та ментальні риси, сформовані під впливом даних чинників.
Посилання
Gorbatiuk T. (2016). Innovatsiyni tekhnolohiyi maybutnʹoho: svitohlyadnyy aspect [Innovative technology of the future: worlview aspect]. Scientific journal of NULES of Ukraine. Series: Liberal arts, 246, 137-145.
Savytska I.M. (2016) Suchacni problem philosophii osvity v konteksti tradytsiy ta innovatsiy [Modern problems of philosophy of education in the context of tradition and innovation]. University Visnyk, series "The theory of culture and philosophy of science", 53: 125-129.
Stadnik I.B. (2003) Ukrainska mentalnist u konteksti vidrodzhennia natsionalnoi dukhovnosti [Ukrainian mentality in the context of the revival of national spirituality]. Odessa, 194.
Starovoyt I.S. (1997) Zakhidnoevropeyska ta ukrainska mentalnosti: zbig I svoeridnosti. Philosophsko-istorychny analiz [Western European and Ukrainian Mentality: Institute of Philosophy of the National Academy of Sciences of Ukraine name of G.S. Skovorody
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).