Філософське осмислення феномена науки та інновації
Анотація
Зосереджено увагу на проблемах та розумінні сутності сучасного буття науки й усвідомлення її як важливого первісного елемента – основи інноваційної системи суспільства. Здійснено філософський аналіз поняття «інновація», визначено історико-філософські передумови формування основних функцій науки, охарактеризовано взаємозв’язок філософії, науки та інноваційної діяльності як логічного результату безпосереднього розвитку науки.
Посилання
?стория и философия науки : учеб.-метод. комплекс для аспирантов и соискателей. Ч. 2. - Владимир : В?Б, 2008.
Куликов С. Б. Перспективы развития прогрессивистского образа науки / С. Б. Куликов. – Saarbrücken, 2011.
Лебедев С. А. Философия научно-инновационной деятельности / С. А. Лебедев, Ю. А. Ковилин. – М. : Академический Проект; Парадигма, 2012.
Философия науки : учеб. пособие для вузов / под ред. С. А. Лебедева. – 5-е изд., перераб. и доп. – М. : Академический Проект; Альма Матер, 2007.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).