ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ТЕРИТОРІЇ КАМПУСУ КІПРСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ У М. НІКОСІЯ (РЕСПУБЛІКА КІПР)
Анотація
Наведено результати польових досліджень та аналізу стану озеленення і благоустрою університетського містечка Кіпрського університету. Проведено порівняльну характеристику особливостей організації кампусу з територіями навчальних корпусів національних університетів м. Києва.
Кампус, ландшафтно-просторова організація, озеленення, об’ємно-просторова структура, благоустрій, функціональне зонування.
Посилання
Будинки та споруди навчальних закладів: ДБН В.2.2-3-97. – К.: Держкоммiстобудування України, 1997. – 50 с.
Кучерявий В.П. Озеленення населених місць / В. П. Кучерявий. – Львів : Світ, 2005. – 456 с.
Містобудування і забудова міських та сільських поселень: ДБН 360-92**. – К.: Держбуд України , 2002. – 108 с.
Пучков М.В. Архитектурная идентичность организации: пространственные схемы кампусов / М.В. Пучков // Архитектон: известия вузов. – 2012. – №38. – С. 28–37.
Coulson J.University Planning and Architecture. The Search for Perfection / J. Coulson, P. Roberts, I. Taylor. – New York : Routledge, 2011. – 264 p.
Forbes. The World's Most Beautiful College Campuses [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.forbes.com/2010/08/31/beautiful-campuses-lifestyle-education-colleges-10-university-architecture_slide.html
University of Cyprus. Vision and Mission [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ucy.ac.cy/en/aboutucy/vision-and-mission
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).