ОСОБЛИВОСТІ ПЛОДОНОШЕННЯ ВИДІВ РОДУ VIBURNUM L. В УМОВАХ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ
Анотація
Визначено терміни, інтенсивність плодоношення та відносну насіннєву продуктивність видів калин у Лісостепу України. Виділено фенологічні групи залежно від тривалості фази опадання зрілих плодів.
Ключові слова: плодоношення, інтенсивність, Viburnum, інтродукція, розвиток, плоди.Посилання
Зайцев Г. Н. Математическая статистика в экспериментальной ботанике / Г. Н. Зайцев. – М. : Наука, 1984. – 421 с.
Корчагин А. А. Методы учёта семеноношения древесных пород и лесных сообществ / А. А. Корчагин // Полевая геоботаника : в 3 т. – М.-Л., 1960. – Т. 2. – С. 41–133.
Кохно Н.А. Теоретические основы и опыт интродукции древесных растений в Украине / Н. А. Кохно, А. М. Курдюк. – К. : Наук. думка, 1994. – 186 с.
Малюгин Н. Е. Калина Карльса в озеленении Украины / Н. Е. Малюгин // Юный натуралист. – 1985. – № 4. – С. 16.
Методика фенологических наблюдений в ботанических садах СССР. – М. : ГБС, 1975. – 27 с.
Некрасов В. ?. Основы семеноведения древесных растений при интродукции / В. ?. Некрасов– М. : Наука, 1973. – 279 с.
Нестерович Н. Л. Акклиматизация древесных растений в зеленом строительстве и лесном хозяйстве Белорусской ССР / Н. Л. Нестерович. – Минск : АН БССР, 1950. – 175 с.
Термена Б. К. Біоекологічні аспекти прогнозування інтродукції деревних рослин / Б. К. Термена, В. В. Буджак. – Чернівці : Рута, 1998. – 170 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).