Композиційні принципи використання ялівця козацького в озелененні прибудинкових територій
Анотація
Показано, що у прибудинковому озелененні ялівець козацький набуває статусу невід`ємного компоненту насаджень декоративного призначення. Його введення до фітоценозів ґрунтується на художньо-декоративних принципах і передбачає їх комплексне застосування з урахуванням впливу біотичних і абіотичних чинників середовища та взаємовпливу рослин, які входять до складу композицій.
Ялівець козацький, фітоценоз, озеленення, композиція, принципПосилання
Балакшина Е.С. Благоустройство территории жилой застройки / Е.С. Балакшина – М. : ?зд–во литературы по строительству, 1969. – 190 с.
Дида І.А. Соціоекологічні аспекти формування архітектурного довкілля //
І.А. Дида // Теоретичні та прикладні аспекти соціоекології. Питання соціоекології : матеріали Першої всеукраїнської конференції. – Львів : ВНТЛ. – 1996. – С. 24–25.
Курницька М.П. Феноритміка зелених насаджень / М.П. Курницька // Теоретичні та прикладні аспекти соціоекології. Питання соціоекології : матеріали Першої всеукраїнської конференції. – Львів : ВНТЛ. – 1996. – С. 37–39.
Пушкар В.В. Формування і дизайн ландшафтних груп із хвойних на об’єктах садово-паркового будівництва : методичні рекомендації для спеціалістів садово-паркового будівництва, ландшафтної архітектури і дизайну та проектних організацій / укл. В.В. Пушкар. – К. : ДАККіМ, 2003. – 51 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).