ПРОТИЕРОЗІЙНІ НАСАДЖЕННЯ РОБІНІЇ ПСЕВДОАКАЦІЇ В УМОВАХ КАНІВСЬКИХ ДИСЛОКАЦІЙ
Анотація
Описано історичні передумови культивування робінії псевдоакації в умовах ерозійного рельєфу Канівських дислокацій. Проаналізовано стан насаджень робінії в умовах ДП «Канівське лісове господарство», наведено характеристику насаджень за основними таксаційним показниками.
Робінія псевдоакація, захисні лісові насадження, база даних, санітарний стан, яружно-балкові системи.
Посилання
Вакулюк П. Г. Лісовідновлення та лісорозведення в рівнинних районах України / П. Г. Вакулюк, В.І. Самоплавський. – Фастів : Поліфаст, 1998. – 507 с.
Вакулюк П. Г. Путівник по лісомеліоративних і гідротехнічних об’єктах Ржищівського і Канівського держлісгоспів / Вакулюк П. Г. – К. : Держкомліс, 2002. – 120 с.
Дари лісів / [Єлін Ю. Я., Зерова М. Я., Лушпа В.І., Шабарова С.І.]. – К. : Урожай, 1983. – 352 с.
Українська енциклопедія лісівництва : в 2 т. [гол. ред. С. А. Генсірук]. – Львів : Національна академія наук України, 1999. – 464 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).