ЗБАГАЧЕННЯ АСОРТИМЕНТУ ДЕКОРАТИВНИХ ГВОЗДИК ВИДАМИ ПРИРОДНОЇ ФЛОРИ
Анотація
Наведено результати первинної інтродукції шести видів декоративних гвоздик природної флори різних регіонів у Ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка. В умовах культивування було підтверджено декоративні якості даних рослин та відповідність вимогам, необхідним для їх широкого впровадження в озеленення.
Види Dianthus L., біологічні особливості, репродуктивна здатність, декоративні властивості, інтродукція.
Посилання
Борисова ?. В. Сезонная динамика растительного сообщества / ?.В. Борисова // Полевая геоботаника – Ленинград : Наука, 1972. – С. 5–94.
Декоративные растения открытого и закрытого грунта. – К. : Наукова Думка, 1985. – 669 с.
Декоративные травянистые растения культурной флоры Беларуси / Н. М. Лунина, ?. К. Володько, В. В. Гайшун [и др.]. – Минск : Беларус. Навука, 2010. – 170 с.
Методика фенологических наблюдений в ботанических садах СССР. – М. : ГБС АН СССР, 1975. – 27 с.
Методические указания по семеноведению интродуцентов. – М. : ГБС АН СССР, 1980. – 64 с.
Полетико О. М. Декоративные травянистые растения открытого грунта О.М. Полетико, А.П. Мишенкова. – Ленинград : Наука, 1967. – 208 с.
Червона книга України. Рослинний світ / за ред. Я. П. Дідуха. – К. : Глобалконсалтинг, 2009. – 912 с.
Ширева Л. К. ?нтродукция парковых многолетников в Молдавии / Л.К. Ширева. – Кишинев : Штиинца, 1986. – 116 с.
European Red List of Globally Treatened. Animals and Plants. United Nations. New York, 1991. – 154 pp.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).