СУЧАСНІ СОЦІАЛЬНІ ПРОБЛЕМ НАСЕЛЕННЯ – МЕШКАНЦІВ ЗАБРУДНЕНХ ТЕРТОРІЙN. T. Tverezovskaia, T. V. Bezshtanko

Анотація


У статті виділено типи забрудненості (фізичне, біологічне, хімічне) зі стислою характеристикою; особлива увага приділена соціально-економічним проблемам населення за результатами проведеного анкетування (Житомирська область, Народницький район). Аналіз соціальних проблем, дозволив сформулювати рекомендації щодо їх усунення.


Повний текст:

PDF

Посилання


Населення України в 2018: озвучено тривожні цифри. URL: https://znaj.ua/society/naselennya-ukrayiny-v-2018-ozvucheno-tryvozhni-cyfry (дата звернення 12.10.2018)

Прилипко В.А., Озерова Ю.Ю. Сравнительная оценка социально-психологического состояния населения радиоактивно загрязненных территорий и переселенного населения спустя 20 лет после аварии на ЧАЭС. International journal of radiation medicine. Vol. 2006. 8(1). P. 70–71.

Саєнко Ю.І., Коноплицька Т.О., Іщенко А.В. Потреби потерпілого населення в контексті потенціалу відродження громад. Чорнобиль і соціум. 2007. Вип. 13. С. 21–44.

Соціально-психологічний аспект. Гуманітарні наслідки аварії на ЧАЕС. Стратегія відродження [Підготовлено на замовлення ПРООН та ЮНІСЕФ за підтримки Управління ООН з гуманітарних питань і ВООЗ. Відп. ред. Патрік Грей]. Оксфорд : Рісерч ЛТД. 2002. С.60 – 65.

Про перейменування центрів соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи в Київській області та затвердження положень про них. Розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 31 травня 2017 року № 294. URL: http://koda.gov.ua/normdoc/pro-pereymenuvannya-centriv-socialn/

Соболєва Н. Відлуння лиха: відображення соціально-психологічних наслідків природних і техногенних катастроф у масовій свідомості. Чорнобиль і соціум. 1997. Вип. 9. С. 82-91.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.