Актуальні проблеми попередження та запобігання злочинів неповнолітніхLiusia Hbur

Анотація


Аналізуючи проблеми злочинності неповнолітніх у Україні, треба зазначити, проте що вона є однією з частин загальної злочинності у суспільстві та розвивається під впливом тих однакових факторів, що і злочинність в цілому. Але існують і певні властивості, які впливають на її кримінологічні дані: стан, динаміку і рівень злочинності.

Тому створення надійної та ефективної системи запобігання злочинам серед неповнолітніх дасть змогу вирішити багато суспільних проблем і забезпечити зниження злочинності у майбутньому і зміцнення правопорядку в цілому у державі.

Ключові слова. Злочиність неповнолітніх, профілактика злочинів, насильницькі злочини, запобіжні заходи, негативний вплив, правопорушники, покарання.


Посилання


Holina, V. V., Yemelianov, V. P., Petriuk, P. T. (2005). Problemy pryznachennia pokarannia za zlochyny, vchyneni nepovnolitnimy z psykhichnymy anomaliiamy [Problems of the punishment for crimes committed by minors with mental anomalies]. Derzhava ta rehiony, 1, 84–90.

Burdin, V. (2004). Osoblyvosti kryminalnoi vidpovidalnosti nepovnolitnikh v Ukraini [Features of juvenile criminal responsibility in Ukraine]. Kyiv: Atika, 240.

Pishchenko, H. (2006). Viktymolohichni aspekty nehatyvnykh sotsialnykh yavyshch, poviazanykh zi zlochynnistiu [Victimological aspects of negative social phenomena related to criminality]. Pravo Ukrainy, 5, 107–110.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.