Актуальні проблеми попередження та запобігання злочинів неповнолітніхDOI: http://dx.doi.org/10.31548/law2019.02.021

Liusia Hbur

Анотація


Аналізуючи проблеми злочинності неповнолітніх у Україні, треба зазначити, проте що вона є однією з частин загальної злочинності у суспільстві та розвивається під впливом тих однакових факторів, що і злочинність в цілому. Але існують і певні властивості, які впливають на її кримінологічні дані: стан, динаміку і рівень злочинності.

Тому створення надійної та ефективної системи запобігання злочинам серед неповнолітніх дасть змогу вирішити багато суспільних проблем і забезпечити зниження злочинності у майбутньому і зміцнення правопорядку в цілому у державі.

Ключові слова. Злочиність неповнолітніх, профілактика злочинів, насильницькі злочини, запобіжні заходи, негативний вплив, правопорушники, покарання.


Повний текст:

PDF

Посилання


Holina, V. V., Yemelianov, V. P., Petriuk, P. T. (2005). Problemy pryznachennia pokarannia za zlochyny, vchyneni nepovnolitnimy z psykhichnymy anomaliiamy [Problems of the punishment for crimes committed by minors with mental anomalies]. Derzhava ta rehiony, 1, 84–90.

Burdin, V. (2004). Osoblyvosti kryminalnoi vidpovidalnosti nepovnolitnikh v Ukraini [Features of juvenile criminal responsibility in Ukraine]. Kyiv: Atika, 240.

Pishchenko, H. (2006). Viktymolohichni aspekty nehatyvnykh sotsialnykh yavyshch, poviazanykh zi zlochynnistiu [Victimological aspects of negative social phenomena related to criminality]. Pravo Ukrainy, 5, 107–110.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.