ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОД У РОЗРАХУНКУ ТАРФІВ НА ПОСЛУГ ПАСАЖРСЬКОГО АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУЛ. А. Савченко

Анотація


В статті розглядаються інноваційні підходи  розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту.

Існуюча методика розрахунку тарифів є загальноприйнятою і використовується під час встановлення тарифу органами виконавчої влади та місцевого самоврядування на послуги пасажирського транспорту.

На сьогоднішній день методика визначення тарифів на послуги з перевезення обґрунтована не належним чином. На території територіальної громади міст та населених пунктів тарифи для  населення на пасажирські перевезення регулюються виконавчими органами. Існуюча методика встановлює економічно обґрунтований тариф з прибутком 10%. Виникає потреба у регульованому тарифі. Його відсутність створює умови для перевізника працювати у збиток. Усунення такого негативного  явища потребує чіткого визначення порядку та способу корегування методики визначення тарифів на автомобільному транспорті загального користування.

Пропонується введення нових понять та принципу їх ефективної діяльності таких видів тарифів, як:  економічно обґрунтований та регульований тариф на послуги  пасажирського транспорту.

 


Повний текст:

PDF

Посилання


Овчар П. А., Савченко Л. А. Особливості імплементації державою європейських вимог щодо законодавства в галузі автомобільного транспорту: монографія. Київ. Аспект-Поліграф. 2016. 571 с.

Овчар П. А. Конкурсне забезпечення пасажирських перевезень в умовах України. Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Київ. 2016.

Овчар П. А. Підвищення ефективності функціонування пасажирських перевезень. Збірник матеріалів науково-практичної конференції "Іноваційні технології збалансованого природокористування в АПК". Ніжин, 24-25 березня 2016.

Миротин Л. Б., Ташбаев ?. Е. Системний аналіз в логістиці: підручник. 2002.

Миротин Л. Б. Логистика: общественный пассажирский транспорт. Москва. Экзамен. 2003. 224 с.

Вдовенко С. М. Оптимізація комерційної складової пасажирських перевезень в умовах сучасного міста. Вісник Чернігівського державного технологічного університету. 2011. №4(54). С. 198–204.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.