Передзабійні та післязабійні показники тушок курчат-бройлерів за змішаного Т-2 і зеараленонтоксикозу та застосування сорбційних препаратів (перший дослід)G. V. Boiko, O. M Yakubchak, N. I. Boiko

Анотація


Анотація. У зв’язку з відсутністю публікацій, фундаментальних досліджень, рекомендацій і нормативно-правових актів щодо використання ентеросорбентів в якості добавки до корму для курчат-бройлерів, виникає необхідність оцінки їх дії на організм птиці з використанням комплексу досліджень ветеринарно-санітарної експертизи.

Метою наших дослідженнь були передзабійні та післязабійні показники тушок курчат-бройлерів за змішаного Т-2 і зеараленонтоксикозу та застосування сорбційних препаратів.

У статті наведені результати дослідження передзабійних та післязабійни хпоказникі в тушок курчат-бройлерів за змішаного Т-2 і зеараленонтоксикозу та застосування сорбційних препаратів. Застосування курчатам-бройлерам сорбентів за змішаного Т-2 і зеараленон токсикозу забезпечує збільшення маси тіла, забійної маси і забійного виходу.

Ключові слова: мікотоксикози, Т-2 токсин, зеараленон, курчата-бройлери


Повний текст:

PDF

Посилання


Boyko, Y.V., Boyko, G.V., Duhnitskiy, V.B. (2014). Veterinary–sanitary assessment products of slaughtered broiler chickens at the combined effect of ochratoxin and deoxynivalenol and sorbents application. Veterynarna medytsyna Ukrainy, 8 (222), 30-33.

Pravyla peredzabiinoho ohliadu tvaryn i veterynarno-sanitarnoi ekspertyzy m’iasa ta m’iasnykh produktiv: nakaz № 28 vid 07.06.2002 [The rule of premature inspection of animals and veterinary and sanitary examination of meat and meat products:]. (2002).Ministerstvo ahrarnoi polityky Ukrainy. Derzhavnyj departament veterynarnoyi medycyny – Ministry of Agrarian Policy of Ukraine. State Department of Veterinary Medicine, Kyiv: Derstandard of Ukraine 80.

Ptytsia silskohospodarska dlia zaboiu [Agricultural bird for slaughter]. (2000). DSTU 3136-95 from1d January 1997. Kyiv: Derzhspozhyvstandart Ukraine, 4, 284.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.