THE EFFECT OF STALK FORMING SCHEMES ON THE YIELD OF SPRING AND SUMMER GREENHOUSE CUCUMBERS
Анотація
The article provides the estimation of the economic and biological indicators of Barvina F1 parthenocarpic cucumber hybrid of Nunhems selection (the Netherlands), in film greenhouses in terms of using different schemes of stem forming. It is defined the yield of plants and given the dynamics of fruits income per month. They are established cash and non-cash crop parts and market quality of fruits.Посилання
Болотских А.С. Овощи Украины / А.С. Болотских. – Харьков: Орбита, 2001. – 1088 с.
Бондаренко Г.Л. Методика дослідної справи в овочівництві і баштанництві / За редакцією Г.Л. Бондаренка, К.І. Яковенка. – Х.: Основа, 2001. – 369 с.
Доспехов Б.А. Методика полевого опыта / Б.А. Доспехов. – М.: Колос, 1985. – 347 с.
Кравченко В.А. Огірок: селекція, насінництво, технології / В.А. Кравченко, О.В. Приліпка, Н.І. Янчук. – К.: ВД «ЕКМО», 2008. – 176 с.
Кравченко В.А. Помідор. Огірок: наука і практика / В.А. Кравченко. – К.: Аграрна наука, 2012. – 64 с.
Шоринова О.В. Огірки з точки зору якості // Агроогляд. – 2004. – № 7. – С. 34.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).