Оптимізація умов синтезу Co3(PO4)2⋅8H2O реактивної чистоти з використанням функції бажаності Харрінгтона
Анотація
З метою прискорення і оптимізації умов синтезу Co3(PO4)2⋅8H2O реактивної чистоти виконано математичне планування експерименту за планом Бокса Уїлсона. В якості критерію оптимізації трьох функцій відгуку використано функцію бажаності Харрінгтона, яка об'єднала різні за фізичним змістом вимоги до хімічного складу реактиву та технології його одержання. Вже при виконанні
плану репліки, навіть без проведення пошуку оптимуму та складання поліноміальної моделі, було встановлено умови, що повністю задовольнили вимогам. Ступінь відповідності складу продукту вимогам до реактиву кваліфікації "хімічно чистий" доведено методами хімічного аналізу та РФА.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).