Застосування біопрепарату «Неофіт» для підвищення продуктивності пшениці озимої в лісостеповій зоні України
DOI:
https://doi.org/10.31548/bio2016.01.008Анотація
Показано результати дослідження впливу біопрепарату «Неофіт» та композицій на його основі – препаратів «Нива»– на продуктивність пшениці озимої.Посилання
Сиволап Ю.М. Сучасна біотехнологія в рослинництві // Вісник аграрної науки. – 2011. – №1. – С. 13-15.
Анішин Л.А. Емістим, Агростимулін та інші // Сільські вісті, 2002. – №48. – С. 4.
Дорошенко О.Л. Вплив регуляторів росту на схожість насіння гречки. // Збірник наукових праць. – Кам’янець-Подільський: Абетка, 2005. – №13. -С. 108–110.
Калинчук Я.В. Вплив регуляторів росту на схожість насіння проса // Збірник наукових праць. – Кам’янець – Подільський: Абетка, 2003. – №11. – С. 111-112.
Шевелуха В.С., Блиновских .К. Состояние и перспективы исследований и применения фиторегуляторов в растениеводстве // Регуляторы роста. – М., 1990. – С. 6–35.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).