Моделювання та вимірювання крутного моменту і потужності в трансмісії роторного подрібнювача деревини
DOI:
https://doi.org/10.31548/bio2016.05.012Анотація
Моделювання та вимірювання крутного моменту, механічних напруг та потужності виникає в більшості трансмісій технологічних та транспортних машин. Важливість цієї проблеми зростає на порядок в умовах нестаціонарних навантажень (випадкових, імпульсних, знакозмінних і т.п. ). Контроль кутової швидкості, і особливо – крутного моменту і потужності – дозволяє контролювати технологічні машини від перевантажень, а також реєструвати реальну історію їх експлуатації. Особлива роль даних систем – при випробуванні приводів і трансмісій, при вивченні їх граничної несучої здатності, при дослідженні динамічних параметрів та ккд трансмісій, коробок передач, редукторів, вентиляторів, насосів. Автоматизація зборки болтових з’єднань, контроль монтажу підшипникових вузлів, контроль роботи кривошипно-шатунних та кривошипно-кулісних механізмів, транспортерів також вимагає експериментального вимірювання кутової швидкості, крутного моменту і потужності.Посилання
Grabar I. G. Ukraine Patents №№ 83475, 85252, 73063, 91664
Grabar I. G. Bezvesilna O. M. Kubrak Y. O. Percolation tenzoperetvoryuvach linear deformation and theoretical foundations of his work. - Bulletin ZSTU. Engineering. - 2008. - №3 (46), Vol.1.
http://m.ustroistvo-avtomobilya.ru/tormoznaya-sistema/ antiblokirovochnaya-sistema-abs / (Antyblokyrovochnaya system.)
http://www.elec.ru/news/2008/12/25/sovremennye-sredstva-izmerenij-akip-novye-cifrovye. html (Tahometrы AKYP-9201, AKYP-9202)
Yakovlev D. P., Yakovlev S. D. Devices for measuringtorque TO VRASCHAYUSCHEMSYA shaft.
Proceedings of the Odessa Polytechnic University, 2003, Vol. 1 (19)
http://www.lorenz-m.ru/index.php Development and futuretechnologiestorquemeasurement.// WilfriedKrymmel
http://ivdon.ru/magazine/archive/n2y2012/798 DonInzhenernyiJournal. №2, 2012 Measurementtorqueontheshaftvraschayuschyhsya A. S.Hurynov V. Dudnik V. L.Gaponov V. Kalashnikov
Popov A.P., VinokurovM. R.,MoyseenkoA. A. Mykroprotsessornaya contactlesssystem monitoring
and measurementkrutyaschenomoment. - Vestnik DSTU, 2010. T.10. №2 (45) s.243 - 248.
Grabar I. G., Grabar O. I., Hutnichenko O. A., Kubrak Y. O. Percolation-fractal materials. The scientific monograph. - Zhytomyr. - 2007. - 370 p.
http://www.elec.ru/news/2008/12/25/sovremennye-sredstva-izmerenij-akip-novye-cifrovye.html
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).