Альтернативний погляд на процеси метаболізму з дослідженням його параметрів у теплокровних видів
Анотація
Показано, що при детальному аналізі точних цифрових значень граничних та середньозважених фізичних і хімічних параметрів, речовин і процесів метаболізму теплокровних видів виявляється феномен їх тісної взаємопов'язаності та кореляції з основними фундаментальними фізико-хімічними константами.
Альтернативний підхід полягає у визнанні специфічної ролі в процесах метаболізму монооксиду вуглецю і мікроелементів підгрупи заліза — паладію та іридію. Зокрема, необхідний оптимальний енергетичний баланс може забезпечуватися лише при спалювання глюкози у клітині до монооксиду вуглецю, а не до вуглекислого газу. Як м'який антиоксидант, СО через доокислення в СО2, яке завершується лише при виході з легень, зв'язує вільні радикали у безпечні сполуки і протидіє їх розгалуженню.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).