Вміст поживних речовин у сірому лісовому грунті у залежності від основного обробітку за одновидових і змішаних посівів вівса
DOI:
https://doi.org/10.31548/bio2016.03.010Анотація
Показано вплив основного обробітку на накопичення поживних речовин у ґрунті в одновидових і змішаних посівах вівса за органічного землеробства.
Посилання
Gorchakov, Ya.V., Durmanov, D.N. (2002). Global organic farming of the XXI century. Moscow: PAIMS, 402 (in Russia).
Mirkin, B.M. (1986). Modern problems agrophytocenology. Journal of General Biology, 47(1), 3–12.
Mirkin, B.M. (1991). Agrophytocenology in the USSR: status and perspektivy. Agricultural biology, 1, 3–17.
Chukhnin, A.G., Nadezhkina, N.V. (1988). Mixed crops forage crops in areas Non-Chernozem zone. Moskow, 15 (in Russia).
Baranova, V.V., Logua, M.T., Malaev, V.A. (2003). The efficiency of highly multicomponent mixtures with legumes. Grassland, 6, 16–19.
Ksenzhak, E. (1999). The efficiency in growing leguminous mixtures with cereals cultures. Materials scientific seminar "Uchymsya hozyaystvovat." Kyiv: Nora-Print, 231–233.
Kuibida, V.V. (1994). Legumes as a factor in "greening" rotation. Agricultural, 69, 17–23.
Babich, A.A. (1993). The problems of growing legumes and protein feed. Kyiv: Urozhai, 86–87 (in Ukraine).
Vodyanik, A.S, Vodyanik, T.M (1995). The ratio of components in pea-oat agrophytocenosis and its productivity. News of Agrarian Sciences, 9, 48–56.
Moysiyenko, V.V, Stotskaya, S.V. (2014). Formation of oat-performance diaper sumishky depending on yelementiv growing technology in terms of Polesie. Organic production and food security. Zhytomyr, 174–179 (in Ukraine).
Sokolova A.V. ed. (1975). Agrotechnical methods of soil investigation. Leningrad: Nauka, 165–168 (in Russia).
Dospekhov, B.A. (1985). Methods of field experience (with the fundamentals of statistical processing of the results of research). Мoskow: Agropromizdat, 151 (in Russia).
Guidelines for the management of biological agriculture. (1991). Kyiv: MSKh Ukraine, UAAN, 73.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).