НАНОСТРУКТУРОВАНИЙ КРЕМНІЙ ЯК ЕФЕКТИВНИЙ ТРАНСДЮСЕР ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІМУНОБІОСЕНСОРІВ
Анотація
Наведено експериментальні дані щодо ефективності використання структурованого нанопористого кремнію (сНПК) як трансдюсера в імунобіосенсорах, призначених для контролю ретровірусного лейкозу великої рогатої худоби (RBL) і визначення вмісту таких мікотоксинів як T2 і патулінв об’єктах навколишнього середовища.
Посилання
Starodub N. Biosensors for the Determination of Mycotoxins: development, efficiency at the analysis of model samples and in case of the practical applications. Inbook: “LectureNotesofthe ICB” / N. Starodub, I. Pylypenko, L. Pylypenko, M. Mel’nichenko, A. Nabok. – 2010. – V. 86. – P. 81-101.
Smirnov V.Mycotoxins: fundamental and applied aspects / V.Smirnov, F. Zajchenko, I. Rubegnjak //Modernproblemsoftoxicology. – 2000. – №1. –Р. 5-12.
Nabok A. Total internal reflection ellipsometry and SPR detection of low molecular weight environmental toxins / A. Nabok, A. Tsargorodskaya, A. Hassan, N. Starodub //Appl. SurfaceScience. –2005. – V. 246, №4. – P. 381-386.
Nabok A.Registrationof T-2 mycotoxin with total internal reflection ellipsometry and QCM impedance methods. / A. Nabok, A. Tsargorodskaya, A. Holloway, N. Starodub, O. GojsterBiosensors and Bioelectronics. – 2007. – V.22, №6. – P. 885-890.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).