Фінансове забезпечення інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств
Анотація
У статті розглянуто фінансове забезпечення інновацій- ного розвитку сільськогосподарських підприємств, розкрито джерела формування фінансових ресурсів та причини незадовільного інвестиційного клімату в аграрній сфері. Визначено, що застосування дієвих фінансових інструментів забезпечує інноваційний розвиток сільськогосподарських підприємств. Підкреслено, що розвиток кредитної кооперації є активною складовою фінансового механізму інноваційного розвитку аграрного сектору економіки. Обґрунтовано важливість форвардних контрактів як одного із найдинамічніших способів залучення фінансових ресурсів та розвитку сільських територій України.
Ключові слова. фінансове забезпечення, інвестування, кредиту- вання, кредитна кооперація, фінансові інструменти, сільське госпо- дарство
Посилання
Agrarni rospyski e novym instrumentom kredituvanya silskogospodarskuch tovarovurobnykiv pid zastavu maybutnoho urogay. URL: http://www.agro- business.com.ua
Gudz O. (2013) Finansovi strategii zabezbechenya konkurento- spromognosti pidpruemstva. Finansovyi prostir #4. P. 97-103.
Davydenko N. (2017) Finansove zabespechenya agrarnogo sectoru: vitchyznyanyi ta zarubignyi dosvid. Kyiv, 454.
Malik M. Nuzhna O (2007) Konkurentospromognist agrarnuch pidpruemstv: metodologiya i mehanizmy. Kyiv, 270.
Oficiynyi sait Ministerstva finansiv Ukrainy. URL: http://www.minfin.gov.ua
Pro shvalenya Koncepcii rozvutku systemy kredytnoi kooperacii (2006). Rosporyadzhenya Kabinetu Ministriv Ukrainy, 321. URL: http://zakon.rada.gov.ua
Sabluk P. (2000) Economichnyi mechanism APK., Kyiv, 1 : 360-371.
Savchuk V. (2017) Upravlinya finansovymy resursamu silskogospodarskuch pidpruemstvа. Kyiv, 251.
Borszhevskyi V., Vasulciv T. (2014). Strategichni priorutety ta mehanizmy innovaciynogo rozvutky silskych terutoriy zachidnogo regionu Ukrainy. Lviv: Avers, 176.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).