Основы адсорбционных процессов
DOI:
https://doi.org/10.31548/energiya2018.03.126Анотація
Цель исследования – разработка метода анализа адсорбционных процессов и область применения адсорбции в технике.
Приведены сведения об адсорбционных процессах. Изложены основы математического и физического моделирования адсорбционных процессов. Приведены сведения о пористых средах.
Ключевые слова: адсорбция, адсорбент, пористая структура, динамика адсорбции, фазовое уравнение, диффузия, функция Гиббса, коэффициент сорбции
Посилання
Slavin, V. S., Danilov, V. V. (2000). Povysheniye effektivnosti sistemy teplosnabzheniya na osnove primeneniya tekhnologii teplovykh nasosov [Increasing the efficiency of the heat supply system based on the use of heat pump technology]. Energosberezheniye i vodopodgotovka, 2, 5 – 14.
Kel’tsev, N. V. (1984). Osnovy absorbtsionnoy tekhniki [Basics of Absorption Technology]. Moskow: Khimiya, 592.
Rudobashta, S. P., Kartashov, E. M (1993). Diffuziya v khimiko-tekhnologicheskikh protsessakh [Diffusion in chemical engineering processes]. Moskow: Khimiya, 208.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).