Екологічно безпечні електротехнології знезараження та покращення посівних якостей насіння сільськогосподарських культур
Анотація
Представлено екологічно безпечний спосіб знезараження та покращення посівних якостей насіння сільськогосподарських культур та технічні засоби його реалізації.
Посилання
Кривопишин ?.П. Озон в промышленном птицеводстве/ Кривопишин ?.П - М.: Росагропромиздат, 1988. – 176 с.
Александрова Н. Е. Действие озона на плесени хранения зерна / Н.Е. Андронова, О.?. Плясухина, А.В. Алексеева Биохимия и качество зерна. Вып. 103. – М.: ВНИЗ, 1983. – С. 35 – 40.
Пат. на винахід 96809 Україна, МПК А 01 F 25/14. Установка для обробки насіння сільськогосподарських культур в електричному полі високої напруги / Берека О. М., Червінський Л. С., Іноземцев Г. Б., Кондратенко І. П., Божко І. В., Усенко С. М.; заявник і патентовласник Національний університет біоресурсів і природокористування України. – № а200913877; заяв. 29.12.2009; опубл. 11.07.2011, Бюл. №13.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).