Студентська лінгвістична робота з англійськими трьохкомпонентними термінологічними картографічними виразами
DOI:
https://doi.org/10.31548/philolog13(4_1).2022.012Анотація
Актуальність. На даний час спостерігається нестача деталізованих розвідок з спостереження лінгвістичної роботи студентів впродовж декількох стадій з метою розвитку поліпрофесійних загальних навичок.
Методи. Застосовано педагогічний експеримент під час лінгвістичної роботи майбутніх картографів.
Результати. Існують такі розряди трьохкомпонентних сталих кліше з морфемою «карт» (далі – ТСТКК) відповідно їх структурних особливостей, як кліше з наявними додатковими прийменниками та сполучниками та ТСТКК без додаткових прийменників та сполучників, серед яких достатньо часто вживаються лише ТСТКК із одноразовим використанням прийменника «of та рідковживані ТСТКК із одноразовим використанням сполучника «and» або ТСТКК із одночасним одноразовим вживанням і сполучника «and», і прийменника «for».Виявлено певні характеристики ТСТКК за наявними частинами мови у вісьмох різновидах з пріоритетністю вживання ТСТКК у прикметниково-прикметниково-іменникових відношеннях та прикметниково-прикметниково-іменникових відношеннях та рідко вживані дієприкметниково-прикметниково-іменникових відношення та іменниково-прикметниково-іменникові відношення так само,як і поодиноко вживані ТСТКК з іменниково-числівникових або займенниково-іменникових відношень; власні назви у ТСТКК не вирізняються високою частотністю, хоча й несподівано наявні у порівнянні з іншими галузями термінознавства. Результати лінгвістичного огляду доцільно використовувати на практиці під час укладання трьох типів діалогів.
Перспективи подальших розвідок є опису досвіду підбору термінологічних структур з практичною метою розвитку іншомовних вмінь слухачів вищої освіти .
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).