Зaбезпечення якості освіти на університетському рівні: досвід гентського та антверпенського університетів (Бельгія)
Анотація
Проаналізовано особливості забезпечення якості вищої освіти в університетах Бельгії, зокрема, Фламандської громади, на прикладі Гентського і Антверпенського університетів. Визначено основні підходи щодо моніторингу і контролю відповідності навчальних програм вимогам і стандартам як на державному, так і загальноєвропейському рівнях. Показана прозорість і об’єктивність визначення рівня відповідності навчальних програм під час внутрішнього і зовнішнього контролю якості, який здійснюється із залученням всіх зацікавлених сторін.
Посилання
Standards and Guidelines for Quality Assurance in the European Higher Education Area (ESG). (2015). Brussels, Belgium.Kravchenko Alla, Pavlova Anna Tendencies in transformation of quality in education (International scientific conference CURRENT ISSUES AND PROBLEMS OF SOCIAL SCIENCES, Kielce, JUNE 28-30) 2016. 40-44.
Van Damme, D. (2004) Quality Assurance and Accreditation in the Flemish Community of Belgium. In: Schwarz S., Westerheijden D.F. (eds) Accreditation and Evaluation in the European Higher Education Area. Higher Education Dynamics, vol 5. Springer, Dordrecht.
Education system Belgium | Nuffic | 2nd edition, January 2011 | version 3, January 2015.
Belgium - Flemish Community. Available at: https://eacea.ec.europa.eu/ national-policies/eurydice/content/quality-assurance-higher-education-3_en
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).