Історичне та світоглядне значення протестантської етики
Анотація
Протестантська трудова етика є феноменом, який вплинув на західноєвропейський капіталізм. Виходячи з уявлення про те, що протестантська трудова етика впливає на добробут суспільства, автор приділяє особливу увагу причинам, які гальмують ці явища в пострадянських країнах і дає відповіді на питання про те, що необхідно зробити, аби протестантська етика і в пострадянських реаліях стала впливовою силою із перетворення суспільства.
Автор доводить, що протестантська етика не тільки актуальна для країн бувшого СРСР, але і є тією реальністю, за якою можуть розвиватися пострадянські суспільства майбутнього, щоб досягти розвитку і прогресу.
Посилання
Barbur, I. (2001). Etika v vek tekhnologii [Ethics in the age of technology]. Moscow, Russia: BBI, 380.
Bachinin, V. (2014). Misteriya gumanitarnoy anomii. Dukhovnaya voyna intellektualov [Mystery of humanitarian anomie. Spiritual war of intellectuals]. Kуіv: Knigonosha, 338.
Bachinin, V. A. (2017). Yevropeyskaya reformatsнya kak dukhovnaya voyna. (Teologiya genezisa modernity) [European Reformation as a spiritual war. (Theology of the genesis of modernity)]. Kуiv: Spirit and letter, 436.
Mak-Hrat, A. (2013). Intelektualʹni vytoky yevropeysʹkoyi Reformatsiyi [Intellectual Origins of the European Reformation]. Kуiv: Nika-Tsentr, 344.
Smit, V. L. (2017). Reformatsiya: uspikh Yevropy i shans dlya Ukrayiny [Reformation: The success of Europe and a chance for Ukraine]. Kуiv: Sammit-Knyha, 256.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).