Явний та прихований дуалізм ідентичності людини в контексті субстанціонального підходу
Анотація
Проаналізовані дослідження міркувань щодо природи суб’єктивності та ідентичності конкретної людини з огляду на субстанціональний підхід до розуміння суті питання.
Посилання
Нrynevych, S. (2005). Kamin znan: Porady stroho znakharya.[Stone Knowledge: Tips strictly healers.] /.Vyd.tsentr «Prosvita», 88.
Kant, I. (1994). Krytyka zdatnosti sudzhennya [Critique of Judgment] Moscow, Russia, 265
Losev, A. F. (2008) Dialektikamifa [Dialectics myth] Moscow, Russia: Akademicheskiy Proyekt, 303.
Osho. (2010) Osoznannost': Klyuchi k zhizni v dushevnom ravnovesii. [The keys to life in a mental equilibrium] Moscow, Russia: AST, 221.
Platon. (1999) Fedon; Pir; Fedr; Parmenid [Phaedo [text]; Pier; Phaedrus; Parmenides] Moscow, Russia: Mysl', 528.
Shakh, I. Skazki dervishey [Dervish Tales] Available at:http://key999.ru/text/irdis_shah/63.htm
Arendt, H. (1982) Lectures on Kant’s Political Philosophy. The University of Chicago Pres, Chicago, 263.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).