Політичні помилки: чому українські політики не вчаться на досвіді своїх попередників
Анотація
Досліджуються історичні події, які вплинули на формування української нації. Проаналізовано основні історичні політичні помилки, які визначали хід історії від Київської Русі до сучасної революції Гідності. Визначено, що український народ повинен разом творити майбутнє, прораховуючи кожен крок з оглядом на минуле.Посилання
Bigus, M. UkrayinskIgrablI, abo ChomuIstorIyuUkrayini ne mozhnachitati bez bromu. Available at: https://www.pravda.com.ua/articles/2006/07/12/3128398/
Danylova, T. V. (2012). Problema ljuds'koi' identychnosti u postmodernij kartyni svitu [The Problem of Human Identity in Postmodern Worldview]. Anthropological Measurements of Philosophical Research, 2, 16-22.
Matvienko, I. S. (2016) «Htotakiukrayintsi?»(M.S. Grushevskiy) ["Who are Ukrainians?" (M.S. Grushevsky)// FenomenMihaylaGrushevskogo yak derzhavnogodiyacha, naukovtsya, gromadyanina (do 150-richchya vid dnyanarodzhennya): zb.nauk.prats (za materialami Mizhnarodnoyi konferentsiyi, Kyiv, 19 travnya 2016 r.). – Kyiv: «Milenium», 106-107.
Storozhuk, S. V. (2013) NatsIya: IstorIya I teorIyaproblemi (Istoriko-fIlosofskiyvimIr) [Nation: History and Problem Theory (Historical and Philosophical Dimension)]. Kyiv: VADEKS, – 320.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).