Суть феномену «людський фактор» і що за ним може критися
Анотація
Сучасна людина як ніколи відірвана від дійсності. Ця відірваність зокрема зафіксована як у антропології, так і в історії. І та, і інша не дають жодних послідовних роз’яснень щодо того, що ж насправді стоїть за існуванням людства та визначає особливості цього існування. Виявлену прогалину вдається певним чином прикривати від допитливих розумів за допомогою поняття «людський фактор». Безпосередньо згаданий феномен прикриває собою фактор «Невидимої руки» в існуванні людства. Між тим, аналіз подій і фактів свідчить про присутність в існуванні людини та людства, умовно кажучи, неантропоморфних суб’єктів.Посилання
Balabukha, A. (2005). Kohda vrut uchebnyky ystoryy. Proshloe, kotoroho ne bylo [When the history books are lying. The past, which was not]. Moscow, Russia: Yauza, Exmo, 317.
Kaluha, V. F. (2015). Zmistovnistʹ buttya lyudyny: ratsionalʹnyy ta irratsionalʹnyy vymiry [Essentialness of human being: rational and irrational dimensions]. Nizhyn: Lysenko M. M., 203.
Smit, A. (2001). Dobrobut natsiy. Doslidzhennya pro pryrodu ta prychyny dobrobutu natsiy [The welfare of nations. Studies on the nature and causes of the welfare of nations]. Kуiv: Port-Royal, 594.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).