Ремінісценція міського коду у трансформаціях західної цивілізації
Анотація
Стаття присвячена аналізу урбаністичного середовища. Розглядає новоєвропейські конотації у культурному бутті західного міста. Наскільки міське населення зростає, – чисельно, за простором, значенням і життєвим змістом – настільки й слабшає його безпосередня внутрішня єдність; одночасно з цим індивід отримує свободу діяльності більшою мірою, ніж її давала первинна ревнива замкненість, і стає своєрідним і винятковим, чому сприяє розподіл праці у групі, що розрослася.
Посилання
Avhustyn, B. (1996). Pro hrad Bozhyy [About the city of God]. Moscow, Russia: Orbita, 2712.
Andreyev, Y. V. (1994) Grecheskiy polis bez byurokratii i literatury [Greek policy without bureaucracy and literature]. Hyperboreus, 1: 9-18.
Veber M. (1994). Izbrannoye [Favorites] . Moscow, Russia: Urist, 376.
Zimmmel G. (2002). Bol'shiye goroda i dukhovnaya zhizn' [Big cities and spiritual life]. Logos, 3-4: 20-48.
Zombart, V. (1994). Burzhua [Bourgeois]. Moscow, Russia: Science, 443.
Yastrebitskaya, A.L. (1995). Srednevekovaya kul'tura i gorod v novoy istoricheskoy nauke [Medieval culture and the city in the new historical science]. Moscow, Russia:
Prognoziz, 245.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).