«Спогади про майбутнє» або вічність – як єдність часу
Анотація
Проаналізовано формування уявлень людства щодо проблеми
трактування темпоральності, часу, вічності. Вічність як потойбічне, надчуттєве, що знаходиться поза звичним світом, містить все, що існувало, існує і буде існувати, в якій кожна мить пов'язана з усіма іншими, постає головним об'єктом дослідження.
Посилання
Августин Аврелий. ?споведь / Августин Аврелий. – М. : Даръ. 2007. –470 с.
Азимов А. Конец вечности / А. Азимов // Весь Азимов. Конец Вечности. – М. : ЭКСМО, 2008. – С. 7–240.
Ансельм Кантеберийский. Прослогион [Электронный ресурс] / Ансельм Кантеберийский. – Режим доступа : –
http://nibiryukov.narod.ru/nb_russian/nbr_teaching /nbr_teach_library/nbr_library_classics/nbr_classics_ anselm_proslogium.htm#Chapter_19/
Бердяев Н. Вечность и время / Н. Бердяев // Вестник РХД, 1998. – С. 135–140.
Блонский П. П. Философия Плотина / П. П. Блонский. – М. : Либроком, 2013. – 376 с.
Боэций. «Утешение философией» и другие трактаты / Боэций. – М. : Наука. –1990. – 416 с.
Владимиров Ю. С. Реляционная теория пространства-времени и взаимодействий. Ч.2. Теория физических взаимодействий / Ю. С. Владимиров. – М. : МГУ, 1998. – 448 с.
Гайденко П. А. Время. Длительность. Вечность. Проблема времени в европейской философии и науке / П. А. Гайденко. – М. : Прогресс-Традиция, 2006. – 464 с.
Гермес Трисмегист и герметическая традиция Востока и Запада. – К. : ?рис; М. : Алетейа, 1998. – 623 с.
Зарубицький К. Є. Роль аксіологічного підходу в генетичній інженерії / К. Є. Зарубицький // Етика науки: виклики сучасності. – Ніжин : Лисенко М. М., 2014. – С. 153–180.
Лосев А.Ф. Диалектика мифа. Дополнение к «Диалектике мифа» / А. Ф. Лосев. – М. : Мысль, 2001. – 558 с.
Платон. Тимей // Сочинения в 3 т. Т.3, ч.1 / Платон. – М. : Мысль, 1971. – С. 455–541.
Плотин. Эннеады / Плотин. – К. : УЦ?ММ-ПРЕСС, 1995–1996; К. : PSYLIB, 2003.
Рэйкенборг ван Ян. Гермес Трисмегист. ?зумрудная скрижаль и герметический свод. Египетский первоначальный гнозис / Рэйкенборг ван Ян. – М. : Амрита, 2010. – 480 с.
Сатпрем. Шри Ауробиндо, или Путешествие сознания / Сатпрем. – Нижний Новгород : Деком, 2010. – 344 с.
Сержантов П. Дискретное время в антропологии: исихастский опыт / П. Сержантов // Философские науки. – 2008. – № 2. – С. 82–100.
Спенс Л. Египетские мистерии / Л. Спенс. – М. : Сфера, 2003. – 352 с.
Фрагменты ранних греческих философов. От теокосмологий до возникновения атомистики. Ч. I. – М. : Наука, 1989. – 576 с.
Экхарт Майстер. Трактаты. Проповеди / Экхарт Майстер. – М. : Наука, 2010. – 438 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).