Проблема самоіндетифікації українців у контексті їх філософської традиції
Анотація
Зосереджено увагу на проблемах сучасної національної та етнічної ідентичності. Здійснено філософський аналіз світоглядної культури українського народу на прикладі творчості українських мислителів. Актуальність зазначеної тематики зумовлена конструктивними процесами, що відбуваються в суспільному й культурному житті України та
необхідністю сучасного переосмислення творчої спадщини української духовної культури, зокрема філософської, у контексті українського романтизму, який був основою у процесі становлення нової української думки.
Посилання
Барабаш Ю. Почва и судьба: Гоголь и украинская литература: у истоков / Ю. Барабаш. – М. : Наследие, 1995.
Бичко А. К. Феномен української інтелігенції. Спроба екзистенціального дослідження / А. К. Бичко, І. В. Бичко. – К., 1995.
«Ґенеза». Філософія. Історія. Політологія. – Ґенеза, 1994. – № 2.
Горський В. С. Історія філософії України / В. С. Горський. – К., 2004.
Історія філософії України. Хрестоматія. – К., 1993.
Нечуй-Левицький І. Світогляд українського народу / І. Нечуй-Левицький. – Львів, 1976.
Огородник І. В. Історія філософії України в іменах / І. В. Огородник. – К., 2005.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).