Благодійність і проблема моральності у контексті філософських традицій
Анотація
Зосереджено увагу на проблемах здійснення благодійності
та проблемах почуття милосердя. Здійснено філософський аналіз світоглядної культури благодійності на прикладі філософствування мислителів класичної та сучасної школи. Біфукарційно розглянуто базові підстави благодійності, сформульовані у працях філософів від античності
до епохи Просвітництва. Паралельно розглянуто моральні аспекти в практиках благодійності.
Посилання
Соловьев В. С. Оправдание добра. Нравственная философия / В. С. Соловьев ; под ред. Н. ?. Цимбаева. – М. : Современник,1991. – С. 125–182.
Булгаков С. Н. Свет невечерний. Созерцания и умозрения / С. Н. Булгаков. – М. : Республика, 1994. – С. 34.
Розанов В. В. Русская церковь и другие статьи / В. В. Розанов // Собрание сочинений. – М. : Советская Россия, 1990. – Т. 1. – С. 432.
Флоренский П. А. Столп и утверждение истины / П. А. Флоренский // Собрание сочинений. – М. : Мысль, 1990. – Т. 1, ч. 1. – С. 395.
Марк Туллий Цицерон. О старости, о дружбе, об обязанностях / Цицерон Марк Туллий. – М. : Эксмо-Пресс, 1999. – 528 с.
Милль Джон Стюарт. Основы политической экономии / Стюарт Милль Джон. – М. : Прогресс, 1981. – Т. 3. – 448 с.
Гогель С. К. Объединение и взаимодействие частной и общественной благотворительности / С. К. Гогель. – СПб. : Общественная помощь, 1908. – 92 с.
Бердяев Н. А. О назначении человека (опыт парадоксальной этики) / Н. А. Бердяев. – М. : Республика, 1993. – 382 с.
Лафарг П. Благотворительность и право на труд / П. Лафарг. – СПб., 1918. – С. 3–4.
Ницше Ф. Так говорил Заратустра / Ф. Ницше. – Минск, 1997. – С. 52–53.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).