Релігійні трансформації у сучасному інформаційному суспільстві
Анотація
З другої половини XX ст. розпочалися глобальні процеси
культурної трансформації суспільства: перехід від індустріальної до інформаційної фази організації системи суспільних відносин. Нині людство перебуває на стадії становлення глобального інформаційного простору, формування суспільства цивілізаційних змін, революційною ознакою якого є використання інформації як визначального фактора в становленні релігійного світогляду особистості.
Посилання
Вернадский В. ?. Научная мысль как планетное явление / В. ?. Вернадский. – М. : Наука, 1991. – 270 с.
Баранников В. П. Динамика религиозности в информационном обществе / В. П. Баранников, Л. Ф. Матронина // Социологические исследования. – 2004. – С.102–107.
Демина М. Н. ?зменения в когнитивных практиках индивидов под влиянием новых информационных технологий [Электронный ресурс] / М. Н. Демина ; ?нститут социологии РАН – официальный веб-сайт // Социологические исследования (Соц?с). – 2010. – № 6. – Режим доступа к журн. : http://www.isras.ru/files/File/Socis/2010-6/Demina.pdf
Докинз Р. Бог как иллюзия / Р. Докинз. – М. : КоЛибри : Азбука-Аттикус, 2014. – 557 с.
Корогодин В. ?. ?нформация как основа жизни / В. ?. Корогодин, В. Л. Корогодина. – Дубна : Феникс, 2000. – 208 с.
Корыстов Ю. Н. Техника как материализованный духовный мир человека / Ю. Н. Корыстов // Философия и общество. – 2012. – № 4. – С. 51–60.
Сидорская ?. В. ?нформационные технологии. Социология: Энциклопедия / ?. В. Сидорская ; сост. А. А. Грицанов, В. Л. Абушенко, Г. М. Евелькин [и др.]. – Мн. : Книжный Дом, 2003. – C. 20–58.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).