Філософське розуміння значення релігії в житті сучасної людини (гуманістичні ідеї Ж. Марітена)
Анотація
Стаття присвячена розгляду проблеми віри і релігії в умовах сучасного прогресу науки та техніки, коли людина в цьому процесі втрачає свою індивідуальність та моральність. У своїх роботах Ж. Марітен звертається до проблем людської особистості, намагаючись продемонструвати, що моральність та віра в Бога, можуть допомогти людині віднайти власне я та свою унікальність в умовах глобалізації світу.
Посилання
Ivana Pavlo II (2000). Enciqlika Fides et Ratio Sviatiishogo Otcia Ivana Pavla II do epuskopiv Katoluckoi Cerkvy pro spivvidnoshenia viru ta rozymy [The Encyclical Fides et Ratio, the Holy Father John Paul II to the bishops of the Catholic Church regarding the relationship between faith and reason]. SVICHADO, 156.
Mariten, J. (1994). Filosof v mire [Philosopher in the world]. Moscow, Russia: High school, 194.
Mariten, J. (1990). Velichie i nischeta metafiziki [The Majesty and poverty of metaphysics]. The work of Jacques Maritain on cultural studies and the history of thought. 1, 55-76.
Mariten, J. (1999). Znanie i mydrost` [Knowledge and wisdom]. Moscow, Russia: The scientific world, 256.
Matviienko, I. S. (2015). Filosofs`ke osiagnennia ludyny:integralnyi gumanism J. Maritena ta gumanistychnui psihoanalis E.Fromma [Philosophical comprehension of man: the integral humanism of Jacques Maritain and humanistic psychoanalysis of Erich Fromm]. VADEX, 162
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).