Біогенез як проблема сучасного наукового дослідження
Анотація
Проаналізовано гіпотетичні варіанти виникнення життя на нашій планеті. Робиться спроба розглянути опозицію «живе-неживе», а також традиційні суперечності випадковості чи закономірності процесу біогенезу.
Посилання
Bernal Dzhon. (1969) Voznyknovenye zhyzny [Origin of life] – M.: Myr, 391.
Borzenkov V. H.(2006) Bul ly Darvyn teleolohystom? [Was Darwin telegonistom?] Chelovek, 5-20.
Vernadskyi V. Y. (1977) Razmushlenyia naturalysta. Kn.2. Nauchnaia musl kak planetnoe yavlenye [Reflections of a naturalist. B. 2. Scientific Thought as a Planetary Phenomenon] - M.: Nauka, 191.
Heizenberh V.(1987) Shahy za horyzont [Steps eyond the horizon] – M.: Prohress, 368.
Hete Y. V.(1964) Yzbrannыe fylosofskye royzvedenyia
[Selected Philosophical Works] M: Nauka, 520.
Lantsa R., Berman B. (2015) Byotsentryzm. Kak zhyzn sozdaet vselennuiu [Biocentrism. how life creates the universe] Pyter, 224.
Medavar P., Medavar Dzh.(1983) Nauka o zhyvom [ Science of living] Myr, 207.
Uoddy`ngton K. Н. (1970) Osnovnыe by`ology`chesky`e koncepcy`y` Na puty k teoretycheskoi byolohyy [Basic biological concepts. Towards Theoretical Biology] Prologomeny, 161.
Tulmyn St. (1984) Chelovecheskoe ponymanye [Human understanding] Prohress, 325.
Shpenhler Osvald (1993) Zakat Evropu. Ocherky morfolohyy myrovoi ystoryy [The Decline of the West ] Musl, 663.
Shredynher Э. (1972) Chto takoe zhyzn? S tochky zrenyia fyzyky [What is life from the standpoint of hysics] Atomyzdat, 88.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).