МЕТОДИКА ВИЗНАЧЕННЯ РОЗРАХУНКОВОЇ ЛІСОСІКИ У ЛІСАХ УКРАЇНИ ДЛЯ ОКРЕМОГО ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА
Анотація
Розроблено на принципово новій основі методику визначення розрахункової лісосіки, де об'єктом використання моделі залишаються одночасно узяті всі господарські секції, вкриті лісовою рослинністю, включені у розрахунок головного користування ділянок підприємства. Доведено високу ефективність нової методики порівняно з чинною при оптимізації лісокористування на підприємствах Київського обласного управління лісового і мисливського господарства.
Оптимізація лісокористування, розрахункова лісосіка, постійні та тимчасові госпсекції.
Посилання
Гірс О.А. Лісовпорядкування / Гірс О.А., Новак Б.І., Кашпор С.М. – К. : Фітосоціоцентр, 2013. – 435 с.
Комков В.В. Оптимизация размера лесопользования для системы хозяйственных секций / В.В. Комков // Лесн. хоз-во. – 1981. – № 9. – С.11-17.
Методика визначення розрахункової лісосіки: затв. наказом Держкомлісгоспу України № 105 від 14. 09. 2000 р. – К.: Держкомлісгосп України, 2000. – 4 с.
Методика визначення розрахункової лісосіки: схв. проблемною вченою радою НДІ лісівництва та декоративного садівництва (протокол № 10 від 7.11. 2012 р.). – К. : НУБіП України, 2012. – 15 с.
Нормативно-справочные материалы для таксации лесов Украины и Молдавии. – К. : Урожай, 1987. – 560 с.
Орлов М.М. Лесоустройство : [у 3 т.] / М.М. Орлов. – Ленинград: Лесн. хоз-во, лесопромышленность и топливо, 1928. – Т.3. – 348 с.
Правила рубок головного користування: затв. наказом Держкомлісгоспу України від 23 грудня 2009 р. № 364. – К., Держкомлісгосп України, 2010. – 12 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).