МОДЕЛЮВАННЯ РОБОТИ ДОЇЛЬНОГО АПАРАТА З КОЛЕКТОРОМ АДАПТИВНОГО ДОЇННЯ
Анотація
Одним із факторів, які впливають на якість молока та здоров’я корів є доїльний апарат. Вітчизняні доїльні апарати, які випускаються серійно, працюють в незмінному жорсткому режимі, що призводить до гальмування молоковіддачі та значного зниження продуктивності тварин. Метою досліджень є проведення моделювання роботи доїльного апарата з колектором адаптивного доїння і визначення його раціональних конструктивно-режимних параметрів. Проведено розрахунок конструкційних параметрів розробленого колектора і побудована пульсограми роботи доїльного апарата з розробленим колектором: визначені такти роботи для міжстінної і піддійкової камер доїльного стакана.Посилання
Kartashov, L. P. (1977). Control during machine milking. Moscow. Rosselkhozizdat, 48.
Korolev, V. F. (1969). Milking machines: theory, design and calculation. Ed. 2. Moscow. Mechanical engineering, 279.
Makarov, F. V. (2004). Technological bases of increase of efficiency of milking machines. Dr. Techn. Sciences: 05.20.01. Makarov Zoe Vyacheslavovna. Orenburg. 380 p
Aliyev, E. B. ogli. (2012). Improving the efficiency of operation of the vacuum system of milk-milking equipment: dis. kand. tech. Sciences: 05.05.11. Elchin Aliyev Bakhtiyar ogly. Zaporozhye, 177.
Kartashov, L. P., Kuranov, Y. F. (1980). Machine milking of cows. Moscow. Higher school, 223.
Fenenko, A. I. (2008). Mechanization of milking cows. Theory and practice: monograph. Kiev. 198.
Shevchenko, I. A., Aliev, E. B. (2013). Would. Scientific guidance on multi-criteria operational control of milking machines. Zaporizhia. Accent invest-TREJJD, 156. ISBN 978-966-2602-41 VIII.
Melnikov, S. V. (1978). Mechanization and automation of livestock farms. Leningrad. Ear. Leningrad branch, 559 p
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).