РОЗВ’ЯЗУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАДАЧ В УМОВАХ ДЕФОРМАЦІЇ ЇХ ЗМІСТУ
Анотація
Задачі, запитання та практичні завдання, є ефективним дидактичним засобом, який робить активної творчої діяльності людини. Конструктивне мислення здійснюється при вирішенні творчих завдань. Аналіз творчих розвитку технічного мислення і особливості Конструктивно-технічного рішення завдань. Творче мислення-це пошук і відкриття чогось нового, для творчості, потрібно володіти здатність самостійно і критично мислити. Виходячи з основних напрямів, сформованих методами стратегії вирішення завдань рішення.Посилання
Venda V. F. The systems of the artificial intellect.Evolution, psychology, information science. Moscow, 1990. 93 р.
Kostyuk G. S. The problems of psychologicalthinking. Psychological questions. 1982. No 7. Р. 8–15.
Molyako V. A. Psychology of design activity.Мoscow, 1983. 134 р.
Molyako V. A. The strategies of solution of thenew tasks in the process of creative activity. 2002. No 4. Р. 33–34.
Molyako V. O. Psychology of creativity – newparadigm researching of the constructive activity of a man. Practical psychology and social work. No 8. 2004. Р. 1–4.
Tretyak T. M. Solving of the tasks by pupils in thecomplicated conditions. The creative potential of a personality: problems of the development and realization. Kyiv, 2005. Р. 264–267.
Skakun V. Z. Applying of the creative training insenior pupils’ training to a work. Kyiv, Rad. Shkola, 1986. No 26. Р. 52–60.
Shupeiko I. G. Evolution and transformation ofthe solution strategies of the operative tasks in the process of studying. Thesis abstract of Candidate of Psychology Science. Мoscow, 1983. 25 р.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).