Обгрунтування розміщення культур у структурі полів та обсягів виробництва для механізованих технологічних операцій
DOI:
https://doi.org/10.31548/machenergy2020.02.107Ключові слова:
агрокультура, поле, технологічна операція, умови вирощування, показники якості.Анотація
Розглянуто підходи до обґрунтування розміщення культур у структурі полів та обсягів виробництва для механізованих технологічних операцій, як складової структурно-логічної схеми розробки механізованого технологічного процесу. Обґрунтовано алгоритм розміщення агрокультур на полях, що має три варіанти вирішення в залежності від поставленої задачі у господарстві: агрокультури і їх площі вирощування не змінюються і поля з їх площами також не змінюються; агрокультури не змінюються, а їх площі вирощування змінюються, поля з їх площами не змінюються; агрокультури і їх площі змінюються, поля з їх площами не змінюються.
Визначені показники і досліджено їх вплив на кожну складову процесу вибору площ для вирощування запланованих агрокультур з матриці полів з використанням існуючих полів або їх частин, відповідно до даних матриці відношення культур для забезпечення запланованого обсягу виробництва продукції.
Посилання
Pastukhov V. I. (2002). Quality of mechanized technological operations and biopotential of field crops: Scientific recommendations for workers of mechanized crop production. Ranok. Kharkiv, Ukraine. 124 p.
Serbiy V. K. (2011). Methods of designing operating technologies of crop production on the basis of a simulation model of the movement of MTA using geodata (dissertation). Melitopol, Ukraine. 264 p.
Shevchenko S. A. (2019) The concept of improving the efficiency of machine use in crop production by maintenance (dissertation). Kharkiv, Ukraine. 486 p.
Pastukhov V. I. (2001) Quality of agricultural machinery and biopotential of agricultural crops. Agricultural machinery. Vol. 5. P. 545-546.
Sidorchuk A. V., Demidyuk N. A., Sivakovskaya A. N. (2015). Methods for solving the problems of project management for the technical development of agricultural producers. Newsletter of the National Technical University "KhPI". Strategic management, portfolio management, programs and projects. Retrieved from http://nbuv.gov.ua/UJRN/vntux_ctr_2015_2_10.
Rublev V. I. (2005). Conceptual principles of quality management of agricultural machinery. Technique AIC. 12. 8-11.
Melnyk I. I., Grechkosiy V. D., Marchenko V. V. (2001). Optimization of machine complexes and structure of machine park and planning of technical service. Tutorial. Kyiv., Ukraine. NAU Publishing Center.
Melnyk I. I., Grechkosiy V. D., Bondar S. M. (2004). Optimization of machine complexes and structure of machine park and planning of technical service. Tutorial. Kyiv, Ukraine. NAU Publishing Center.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).