РОЗРАХУНОК ТЕПЛООБМІНУ В ОБЛАСТЯХ ІЗ ВІДРИВНИМИ ТЕЧІЯМИ. 1. СПРОЩЕНА МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ
Анотація
Розроблено спрощену методику розрахунку теплообміну в областях із відривними течіями. Методика базується на розбитті відривної області на три гідродинамічні зони: I – зону пограничного шару біля стінки; II – зону вихрового ядра; III – зону приєднаної зовнішньої течії за вихровим ядром. У результаті розрахунку, згідно з розробленою методикою, у відривній області знаходяться всі теплообмінні характеристики у цій області.Посилання
Batchelor G. K. On steady laminar flow with closed stream lines at large Reynolds number / G.K. Batchelor // J. Fluid Mechanic. – 1956. –V.1. – P.177.
Чжен П. Отрывные течения / П. Чжен. – М. : Мир, 1972. – Т.1–3.
Бормусов А. А. Влияние внешней турбулентности на течение в прямоугольной полости // А. А. Бормусов, Г. А. Глебов, А. Н. Щелков // Механика жидкости и газа. – 1986. – № 2. – С. 162–166.
Лаврентьев М. А. Проблемы гидродинамики и их математические модели / М. А. Лаврентьев, Б. В. Шабат. – М. : Наука. – 1977. – 407 с.
Себиси Т. Конвективный теплообмен / Т. Себиси, П. Брэдшоу. – М. : Мир, 1987. – 590 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).