ТЕНДЕНЦІЇ СТВОРЕННЯ ЗАСОБІВ МЕХАНІЗАЦІЇ ПІДГОТОВКИ КОНЦЕНТРОВАНИХ КОРМІВ ДО ЗГОДОВУВАННЯ В УМОВАХ ТВАРИННИЦЬКОЇ ФЕРМИ ГОСПОДАРСТВ УКРАЇНИ
Анотація
Розглянуто техніко-економічні та соціальні передумови створення засобів механізації тваринництва для використання на тваринницьких фермах господарствах. Приведені особливості та напрями розвитку технологічних та технічних рішень, що використовуються при створенні вказаних машин. Подана хронологія випуску заводами України основних типів машин.
Посилання
Аграрна реформа в Україні / [П.І. Гайдуцький, П.Т. Саблук та ін.]. – К.: ННЦ ІАЕ, 2005. – 424 с.
Каталог-довідник машини та обладнання для агропромислового комплексу. – К.: УкрЦВТ, 2011. С. 110–115, 127.
Пилипенко А.Н. Механизация переработки и приготовления кормов в личных подсобных хозяйствах / А.Н. Пилипенко, А.В. Тимановский. – М.: Росагропроми-здат, 1989. – 144 с.
Пилипенко О.М. Аналіз і вибір принципових технічних рішень для застосуван-ня в конструкціях зернових дробарок малих ферм / О.М. Пилипенко, Л.М. Павлі-ченко, С.М. Чибис // Вісник Харківського державного технічного уінверситету сільського господарства. – Х., 2001. – Вип. 8, т. 2. – С. 295–299.
Шухардин С.В. Техника в ее историческом развитии от появления ручных орудий труда до становления техники машинно-фабричного производства / С.В. Шухардин. – М.: Наука, 1979. – 412 c.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).