ЕНЕРГООЩАДНА ТЕХНОЛОГІЯ МАШИННОГО ДОЇННЯ ВРХ
Анотація
Машинне доїння – один з найскладніших і вимогливих процесів виробництва молока, яке засноване на комбінації молочного повернення та молочного доїння. Гарантувати режим функціонування машинного доїння потребувало значних втрат потужності, пов'язаних з багатоступеневим перетворенням в механічну енергію, механічну – при постійному вакуумному тиску, вакуумному тиску – на механічному і наступному перетворенні в пульсуючий тиск.Посилання
Кукта Г.М. Механизация и автоматизация животноводства : учеб. пособие / Г.М. Кукта, А.Л. Колесник, С.Г. Кукта. – К.: Выща школа, 1990. – 335 с.
Сиротюк В.Н. Энергетические аспекты процесса машинного доения / В.Н. Сиротюк, Ю.М. Татаренко, М.?. Магац // Новые направления развития технологий и технических средств в молочном животноводстве : материалы VІІІ Междунар. симп. по вопрос. маш. доения сельскохоз. животных : тез. докл.,
–29 июня 2006 г. – Минск, 2006. – С. 179–182.
Фененко А.І. Аналіз розвитку молоковакуумних систем доїльних установок / А.І. Фененко, В.Т. Дмитрів // Теорія і практика розвитку АПК : матеріали Міжнар. наук.-практ. форуму, 19–20 вересня 2006 р. – Львів, 2006. – Т. 2. – С. 80–90.
Шацкий В.В. Перспектива развития технико-технологического обеспечения молочного животноводства / В.В. Шацкий, А.Г. Скляр, С.М. Коломиец // Механі-зація і електрифікація сільського господарства. – Глеваха, 2010. – Вип. 84. – С. 82–87.
Щукин С.?. Эффективный доильный аппарат / С.?. Щукин, В.Л. Аванесов, ?.Е. Петров // Механизация и электрификация сельского хозяйства. – 2012. – № 4.– С. 12–13.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).