"МОКРІ" СПОСОБИ ОЧИЩЕННЯ БІОДИЗЕЛЯ
Анотація
Доведена необхідність очищення біодизеля від лужного каталізатора. Проведений аналіз "сухих" і "мокрих" способів очищення біодизеля. Оценені переваги та недоліки бульбашкового, аерозольного і об'ємного промивання біодизеля.
Посилання
Дубровін В.О. Технічні засоби для виробництва біодизеля / В.О. Дубровін, В.Г. Мироненко, В.М. Поліщук, А.І. Мороз // Науковий вісник Національного уні-верситету біоресурсів і природокористування. К., 2011. Вип. 166. Ч. 2.
С. 6772.
Дубровін В.О. Дизельні палива із відновлюваних ресурсів / В.О. Дубровін,В.Г. Мироненко, В.М. Поліщук // Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування. К., 2012. Вип. 174. Ч. 2. С. 3235.
Voegele Erin. Report outlines global biodiesel production / Erin Voegele // Biodiesel Magazine. 2011. August 31. Р. 4.
Kram Jerry W. Cleaner and Clearer / Jerry W. Kram // Biodiesel Magazine. 2008. January 01. Р. 810.
Schultz Al. Biodiesel Purification Options / Al Schultz // Biodiesel Magazine. 2010. March 23. Р. 6.
Очистка биодизеля ионообменными смолами / Recscling – повторное испо-льзование или возвращение в оборот отходов производства или мусора [eлeктронний рeсурс] / 2013. Рeжим доступу до журн.: http://recyclingforum.ru/ showthread.php/228-Очистка-биодизеля-ионообменными-смолами. Дата досту-пу: 27/08/2013.
Пузырьковая промывка биодизеля / Recscling – повторное использование или возвращение в оборот отходов производства или мусора [Eлeктронний рeсурс] / 2013. Рeжим доступу до журн.: http://recyclingforum.ru/showthread.php/ 250-Пузырьковая-промывка-биодизеля?s=4077b58b0ba1b77a0d26ea9b5a19bb 42. Дата доступу: 27/08/2013.
Alovert М. Collaborative biodiesel tutorial. "Appleesid" processor / Maria Alovert // Biodiesel Magazine. 2005. 6 p.
БП-190. New York: FIA 12 c.
Технології виробництва біодизеля / [В.Г. Мироненко, В.О. Дубровін, В.М. Поліщук, С.В. Драгнєв]. К.: Холтех, 2009. 100 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).